Hinderbana:
Banan är 350 meter med 20 platsbyggda naturhinder. Underlaget är flis, som gör det skonsamt men ändå utmanande att springa på. Banan ligger i en fantastisk miljö omgiven av härlig natur.
Utegym:
Utegymmet är handbyggt av trä. Gymmet ligger mitt i hjärtat av hinderbanan, omgiven av fåglarnas kvitter. Här finns redskap som täcker alla muskelgrupper.
Åkern:
På åkern, som är 400 meter lång, finns boxsäckar, TRX, wallball, kettlebells, slamdambollar, skivstänger och mycket mer. Dessutom finns det även möjlighet att testa på grenar som du säkert har sett på Mästarens mästare, Superstars eller Farmen.
Multicourt Arenan:
Den allra senaste träningsytan! En toppmodern multicourt på 600 kvm med konstgjort gräs. Här kan du träna olika fitnessklasser, tennis, basket eller fotboll med mera.
Street Strider:
Street Strider är ett fartfyllt pass på hjul, utomhus. Cykeln är som en crosstrainer, fast på tre hjul! Som att springa i luften eller åka skidor på gatan. Massor av pulsträning, galet kul och jobbigt på samma gång. Du aktiverar alla muskler, jobbar med din balans och kondition.