Barn i en barnsäng

Sulky, barnsäng och barnstol på hotellet

För att alla våra barnfamiljer ska få en så bekväm semester som möjligt finns barnsäng (spjäl-/resesäng) på utvalda hotell för barnfamiljer. På våra Apollo Mondo Family-hotell finns både barnvagn, barnsäng och barnstol. Om du vill kan du välja ett barnpaket med samtliga tre produkter eller bara välja någon av dem. Förboka när du beställer din resa, eller efteråt via Min resa för att vara garanterad just den eller de barnprodukter ni vill ha på hotellet.

Barn i barnvagn

Sulky

Lämna vagnen hemma och slipp allt slit och släp på flygplatsen - förboka en sulky! Ta kontakt med Apollos reseledare eller personalen på hotellet för upphämtning. Du kan förboka en sulky (ej fälllbar liggdel) för barn 2 år.


Barnstol

Barnstol

Gör det enklare och skönare för både ditt barn och dig själv! Låt ditt barn sitta med vid matbordet, i duschen eller i skuggan på balkongen. Du kan förboka barnstol för barn under 3 år.


Nallebjörn i barnsäng

Barnsäng

Se till att ditt barn sover tryggt i en barnsäng, precis som hemma. Förbokar du kommer barnsängen att levereras direkt till rummet eller lägenheten. Barnsäng (spjäl-/resesäng) kan bokas för barn under 2 år.


pojke på stranden med en gul badring

Barnpaket

Boka till vårt barnpaket för en lättvindig semester! Genom att lägga till barnpaketet är du garanterad en barnstol, barnsäng och en sulky (ej fällbar liggdel) under hela semestern. Du kan förboka barnpaketet för barn under 2 år.



Hotell med barnprodukter

Laddar hotell...