Goldeneye Villa II
Goldeye Villa II ligger beläget över Joniska havet och är en imponerande fastighet med panoramautsikt över kusten. Med det skimrande havet synligt från din tröskel är det bara en kort promenad till den populära Valtos-stranden, förbi en mängd olika butiker och restauranger.
Med två sovrum med eget badrum och en bäddsoffa rymmer denna fastighet bekvämt upp till fem gäster, vilket gör den till en perfekt bas för familjer och små grupper av vänner. Tillbringa dagen i den privata saltvattenpoolen, slappa i himmelssängen eller njut av den spektakulära utsikten från terrassen innan du drar dig tillbaka inomhus och myser i den bekväma soffan i vardagsrummet.
Köket är fullt utrustat med allt du behöver för en självhushållssemester i solen, inklusive mikrovågsugn, kylskåp och köksredskap. Utrustad med smart-TV, golvvärme, gratis Wi-Fi och gott om plats att sitta och umgås, kommer familjer och vänner att skapa oförglömliga minnen tillsammans på Goldeneye Villa II.
Allmän information
Antal sovrum: 2
Antal badrum: 3
Antal mottagningsrum: 1
Max antal personer: 4
Incheckning kl. 16:00
Utcheckning kl. 10:00
Husdjur är inte tillåtna
Rökning är inte tillåten
Handdukar ingår
Sängkläder ingår
Bottenvåning
Vardagsrum
Bekväm sittgrupp, Smart-TV, Luftkonditionering, Dörrar till terrass
Kök
Ugn, Spishäll, Mikrovågsugn, Frys, Kylskåp, Kyl- och frysskåp, Diskmaskin, Matplats, Luftkonditionering, Dörrar till terrass
Terrass
Öppen terrass, Täckt terrass, Bekväma sittplatser, Bekväm sittgrupp, Solstolar, Havsutsikt
Gästtoalett
Handfat, toalett
Nedre bottenvåningen
Sovrum 1
Dubbelsäng, Smart-TV, Luftkonditionering, Dörrar till terrass
Sovrum 1 med eget badrum
Dusch, Handfat, Dubbel, Dubbla handfat, Toalett
Sovrum 2
Dubbelsäng, Smart-TV, Luftkonditionering, Dörrar till terrass
Sovrum 2 med eget badrum
Dusch, Handfat, Dubbel, Dubbla handfat, Toalett
Verksamhetsområde
Tvättmaskin
Utomhus
Terrass
Bekväma sittplatser, Bekväm sittgrupp, Parasoll, Solstolar, Dagbädd utomhus, Havsutsikt
Parkering
Parkering utanför vägen
Pooler
Privat utomhuspool
Poolstorlek: 7m x 3m Pooldjup: 1,3m - 1,5m, Stegeåtkomst, Saltvattenpool
Bra att veta
null
Observera att denna fastighet har en poolkant med oskyddat fall. För din egen säkerhet, vänligen sitt inte, gå eller stå på den öppna poolkanten. Barn måste övervakas hela tiden. Det finns glipor på 15–20 cm i de utvändiga räcken med stegeffekt på villans tomt. Se till att barn alltid övervakas. Observera att Goldeneye Villa II delar bilder med sin identiska systervilla, Goldeneye Villa I.
Faciliteter
Pool
Wifi på rummet
Läge
Grekland, Parga
2.5 km till stranden, 3.5 km till centrum

















